top of page

Женя Горбань, музикант, punk coffee consultant«Вісім років минуло з того моменту, коли я поїхав із дому та припинив спілкуватися з батьками. У нас ніколи не було нічого спільного, ми практично не спілкувались і не дружили. Це був мій найсамотніший період у житті. Час, коли мене не розуміли, на всі мої думки не реагували або просто не слухали. Я відчував себе чужим.


У якийсь момент перестав намагатись щось розповідати про свої захоплення та просто вирішив переїхати вчитись до іншого міста. Тут немає ніякої драми — прийняв цей факт без жалю чи образи.


У самотності немає нічого поганого. Це запас часу та енергії, яку потрібно спрямувати на себе.

Може здатись, що всередині порожнеча, але варто до неї дослухатись та поставити собі запитання: а що мені хочеться робити незалежно від свого оточення?


І коли ти це розумієш, будуєш план у голові, то правильні люди приходять самі. Коли я відчув свій шлях, все пішло своїм звичаєм і вийшло тільки на краще. У мене з'явилася сім'я — коло дуже близьких людей, з якими нічого не страшно. Ці люди підтримають у будь-який момент і завжди будуть поряд.


Сім'я — це абсолютна любов, де ти віддаєш та нічого не очікуєш навзаєм. Це історія про прийняття та турботу, увагу один до одного.


Я себе забезпечую з 18 років. Почалося все з підробітку у привокзальній кавовій будці, з того моменту вже 7 років я працюю в кавовій галузі. Це той шлях, який я знайшов. Зараз я займаюся консалтингом щодо кави та відкриття профільних закладів. Концепція, філософія, команда — все це моя робота. Все вийшло само собою. Два роки тому мене попросили допомогти з однією кав’ярнею, і з того часу я брав участь у відкритті вже більш ніж десяти закладів.


Це якось дивно, мені й соромно, можливо, і ні. Не можу перебороти себе, і тут немає позиції, скоріше відчуття. Я не сумую за батьками та не дзвоню. Не уявляю, про що ми говоритимемо та як я скажу їм «привіт».


Женя Горбань, музикант, punk coffee consultant

Do you know someone who can become the hero of our project? Fill out the form and share the story of this person

bottom of page