top of page

давайте знайомитись

This is your Project Page. It's a great opportunity to help visitors understand the context and background of your latest work. Double click on the text box to start editing your content and make sure to add all the relevant details you want to share.

kris.jpg

Христина Кулаковська

авторка проєкту

про Київ:

Дім. Місто, де росла свідомо з 15 років, де вперше знайшла друзів, сродну працю, закохалась. Місто моїх найбільших злетів і падінь. Місто найсмачнішого фалафеля в батоні та пиріжків «Ярослави». Місто хаотичних балконів і найбільшого трафіка в країні. Моє, рідне, неідеальне місто. Де навіть під час повномасштабного вторгнення люди після тривоги поспішають жити: ходять в офіс, у кіно, зустрічаються з друзями в барі, працюють під тривогу в метро за ноутами. Я пам’ятаю, як після обстрілів у жовтні на Золотих воротах грали музиканти, і це було так для мене про життя. Попри все Київ стоїть, і він такий єдиний для мене.

02

Project Name

This is your Project description. Provide a brief summary to help visitors understand the context and background of your work. Click on "Edit Text" or double click on the text box to start.

bottom of page