top of page

Каштан: 10 подарунків із символом Києва


Надихнувшись історією Данила Гайдамахи, ми вирішили зробити підбірку речей, які пов’язані з найулюбленішим символом нашого міста — каштаном. Скоро ці дерева почнуть квітнути й вулиці огорне справжня тепла весна — найкраща пора року для Києва, на нашу думку. Коли ми запитуємо наших героїв про запах, із яким асоціюється Київ, багато хто називає саме запах каштана ❤️1. Пін від The Kashtans pins


2. Чашка від Kyiv Corner

У магазині Kyiv Corner є безліч речей із каштаном, але нам припала до душі саме чашка з кераміки, авторка виробу @leru.ceramic. Зігріватиме вашу каву ранками.

3. Футболка від JUL


Базова бавовняна футболка з вишитим біля самого серця каштаном. Знайшли тільки жіночу, тому поспішайте придбати, бо зазвичай такі швидко розбирають.
4. Підвіска від Slash Dot Dash


Срібна підвіска з кулоном у формі каштана стане гарною прикрасою для тих, хто любить підкреслювати образ маленькими деталями.

5. Аромасаше від Vlsniy aroma


Якщо сумується за Києвом і його ароматами, ця свічка із запахом каштана вас потішить. Часто саме аромати переносять нас у спогади про улюблене місто навесні. Як для вас пахне каштан?

6. Худі від SUPPORT by Poustovit


Унісекс худі від Лілії Пустовіт уже давно гуляє містом і прикрашає лук багатьох киян. Ми сміливо готові назвати його одним із найкращих мерчів про Київ, бо лівий і правий береги.

7. Хустка від Shpalta


Бренд доставляє речі у будь-яку точку світу, окрім росії. Дякуємо за цю позицію. Хустка про Київ, де поверх зелених парків, річки та будівель намальовані каштани.
8. Шопер від кав'ярні «Каштан»


Ви точно хоч раз були в найвідомішому дворику Золотих воріт — із воронами, де знаходиться кав'ярня «Каштан». Власники розробили власний мерч, серед якого й шопер. Must have

9. Мозаїка від студії ALMART


Якщо ви любите створювати речі своїми руками, то ось мозаїка, яку можна зібрати самостійно. У наборі продається все необхідне, щоб створити мозаїку та прикрасити свою оселю.
10. Брошка від Crafta


Брошка з латуні стане яскравою прикрасою для тих, хто любить додавати до речей яскраві елементи. Особливо приємно, коли ці елементи мають для вас свою історію.

Якщо вам подобається наш проєкт та історії, які ми збираємо, будемо вдячні за підтримку на патреоні чи одноразовий донат.Над матеріалом працювали:

Авторка:


Христина Кулаковська

Фото обкладинки:

Олександра Онопрієнко


Commenti


bottom of page